WITAMY W KLINICE MEDYCYNY ESTETYCZNEJ BODYCLINIC

Jeśli cenisz jakość, profesjonalizm i innowacyjność usług w zakresie medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej i chirurgii naczyniowej to Bodyclinic jest obowiązkowym punktem na Twojej mapie.

Stale podwyższamy swoje kwalifikacje szkoląc się i zdobywając kolejne certyfikaty do możliwości wykonywania najlepszych i najbardziej innowacyjnych zabiegów w zakresie medycyny estetycznej, chirurgii naczyniowej, ginekologii estetycznej Pracujemy na najnowocześniejszym technologicznie sprzęcie, posiadającym wszystkie medyczne certyfikaty. Do każdego pacjenta podchodzimy bardzo indywidualnie i doradzamy najskuteczniejszą i najbardziej odpowiednią metodę działania. Usuwamy również problemy natury estetycznej, wykonując np: w zakresie medycyny estetycznej lipolizę, liposukcję chirurgiczną powodujące usunięcie tłuszczu z wybranych partii ciała. Zajmiemy się liftingiem twarzy w celu: podniesienia opadających powiek, podniesieniem opadających policzków, wysmukleniem linii twarzy, zaznaczeniem lub powiększeniem kości policzkowych.

Wykonujemy również: innowacyjną plastykę brzucha, lifting pośladków i piersi. Mezoterapię igłową z użyciem medycznych preparatów usieciowanego kwasu hialuronowego i botoksu, a także wolumetrię polecaną dla bardzo drobnej twarzy w celu powiększenia jej objętości.

Do dyspozycji Państwa jest pełny wachlarz specjalistycznych i najbardziej innowacyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej i chirurgii naczyniowej.

Większość oczekiwanych efektów osiągamy już po wykonaniu 1 zabiegu. Wymienione wyżej zabiegi nie wiążą się z długą rekonwalescencją, natomiast efekty zazwyczaj widać od razu.

Posiadamy również gabinet, w którym wykonujemy zabiegi z zakresu akupunktury w celu: usuwania bólu : stawów, kręgosłupa, bóli migrenowych, rwy kulszowej, a także niwelujących stany : pobudzenia nerwowego, bezsenność, nerwicę, depresję. Akupunktura jest również niezastąpiona dla osób które zmagają się z uzależnieniem od nikotyny, w tym przypadku wystarczy tylko 1 zabieg, a problem zniknie na dobre !

Zadowolenie pacjentów jest dla na priorytetem i wyznacznikiem dalszego rozwoju dla naszych pacjentów.

Serdecznie zapraszamy.

Nasi Partnerzy