Lifting podbródka – niechirurgiczne usunięcie nadmiaru skóry

wpis w: Kosmetyka | 3

Podniesienie podbródka
Zabieg polega na wszczepieniu wchłanialnych, chirurgicznych nici w głąb skóry. Wchłanialne nici przynoszą spektakularne efekty. Metoda wszczepiania nici jest praktycznie bezinwazyjna prawie bezbolesna. Jednak na życzenie zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Zabieg nie pozostawia blizn ani zaczerwienień.
Nici nie powodują reakcji alergicznych, nawet u bardzo wrażliwych i alergicznych osób.
Nici powstały 5 lat temu w Korei Południowej, gdzie zauważono że obecność nici w skórze wzmacnia mięśnie i ścięgna organizmu, podnosząc i silnie lifingując daną partię. Na początku system ten stosowano przede wszystkim w szwach w chirurgii plastycznej, potem w urologii, ginekologii, gastrologii, od 2 lat stosowana także w medycynie estetycznej.
Obecnie metodę tą stosuje się w krajach Uni Europejskiej, USA, Japonii, Brazylii, Rosji. Produkt posiada certyfikat Unii Europejskiej i może być stosowany na terenie całej Unii Europejskiej.
Nici umieszczone są na sterylnie zapakowanej cienkiej kaniuli, za pomocą której wprowadza się ją w określone miejsca na ciele lub na twarzy. Efekty zauważalne są natychmiast, niemniej efekt kolagenezy – tworzenia się kolageny zaczyna się po 10 dniach od wykonanego zabiegu i dopiero wtedy widoczne są prawidłowe, właściwe efekty. Nici rozpuszczają się po ok. 2 latach, lecz po tym czasie skóra nie wraca już w takim stopniu do dawnego stanu, lecz przez wytworzenie się odpowiedniego stelażu kolagenowego jest nieco bardziej sprężysta i dalej uniesiona. Dla pełnego efektu zabieg można wykonać po ok. 2 latach. Międzyczasie nie ma również przeciwskazań aby dokładać po kilka nici.

Wskazania:
Pionowe i poziome zmarszczki
Opadające czoło
Opadające brwi
Opadające powieki
Opadające policzki
Opadające piersi
Opadające pośladki
Nadmiar skóry na brzuchu
Nadmiar skóry na podbródku itp.

Przeciwwskazania:
Tendencja do powstawania bliznowców
Choroba nowotworowa
Problemy z krzepliwością krwi
Choroby autoimmunologiczne

 Comments 

3 Odpowiedzi

  1. Polecam Bodyclinic wszystkim i w każdym możliwym miejscu ! Cudowna atmosfera, profesjonalna obsługa, dobre ceny. Godne polecenia w każdym aspekcie. Po 2 tygodniach od zabiegu efekt jest taki jak oczekiwałam.

  2. Bardzo dużo schudłam w krótkim czasie i miałam bardzo naciągniętą skórę , najbardziej przeszkadzała mi ta na podbródku .Te nici czynią cuda .Polecam

  3. Dawno nie byłam na aż tak prostym zabiegu. Nie dość, że trwał 30minut (licząc znieczulenie kremem może łącznie z 40min), to jeszcze nic nie bolało, nie miałam żadnych siniaków, ani „sterczących końcówek nici”. Byłam bardzo zadowolona, chociaż ostateczny efekt zauważyłam dopiero po dwóch tygodniach. Super sprawa z czystym sumieniem mogę polecić ta klinike

Zostaw Komentarz