Podniesienie piersi

wpis w: Kosmetyka | 5

PODNIESIENIE PIERSI
Wchłanialne nici PDO przynoszące spektakularne efekty. Metoda wszczepiania nici jest praktycznie bezinwazyjna prawie bezbolesna. Zabieg trwa około 0,5 godziny i nie pozostawia blizn ani zaczerwienień.

Nici PDO powstały 5 lat temu w Korei Południowej, gdzie zauważono że obecność nici w skórze wzmacnia mięśnie i ścięgna organizmu, podnosząc i silnie lifingując daną partię. Na początku system ten stosowano przede wszystkim w szwach w chirurgii plastycznej, potem w urologii, ginekologii, gastrologii, od 2 lat stosowana także w medycynie estetycznej.

Obecnie metodę tą stosuje się w krajach Uni Europejskiej, USA, Japonii, Brazylii, Rosji. Produkt posiada certyfikat Unii Europejskiej i może być stosowany na terenie całej Unii Europejskiej.

Nici PDO umieszczone są na sterylnie zapakowanej cienkiej igle, za pomocą której wprowadza się ją w określone miejsca na ciele i na twarzy. Efekty zauważalne są natychmiast, skóra poprawia swój wygląd w przeciągu ok. 5 dni. W ciągu tego czasu rozpoczyna się synteza białek kolagenu i elastyny. Efekty utrzymują się ok. 2 lata. Nigdy też skóra nie wraca do dawnego stanu, ale za każdym nałożeniem nici jest znacznie lepiej.

Wskazania:

Pionowe i poziome zmarszczki
Opadające czoło
Opadające brwi
Opadające policzki
Bruzda nosowo – wargowa
Fałd podbródkowy
Fałd marionetkowy
Lwia zmarszczka
Pomarszczone policzki
Druga broda

Przeciwwskazania:

Ciąża
Karmienie piersią
Problemy z krzepliwością krwii
Nowotwory, stany po nowotworach

Comments
 

5 Odpowiedzi

 1. Dziękuje bardzo za profesjonalne podejście do mojego przypadku 🙁 Miałam bardzo duże opory rozebrać się przed kobietą .Pani była bardzo miła i wyrozumiała trochę to trwało ale dałam rade .A jeśli chodzi o efekt też rewelacyjny

 2. Zabieg trwał 0.5 godziny nie by bolesny .Pani doktor bardzo mila i życzliwa personel również .Gorąco polecam

 3. Mam 23 lata piersi były dla mnie zawsze największym i priorytetowym kompleksem,poprzez młodzieńcze odchudznie zupełnie staciły jędrnośc również rozebranie się przed mężczyżna jest dla mnie czymś strasznym i nie potrafię zdecydować się na jaki kolwiek związek.Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad tym zabiegiem .I teraz żałuje że tak długo z tym zwlekałam. Zaczynam nowe zycie dzieki Waszej klinice 🙂

 4. Duzo czytałam zanim się zdecydowałam na ten zabieg troche się stresowałam ale poza tym jestem baardzo zadowolona . I polecam kazdej pani kobiecie dziewczynie….pozdrawiam serdecznie

 5. Witam.
  Robiłam zabieg podniesienia piersi nićmi liftingującymi 7 tygodni temu. Zabieg faktycznie bezbolesny, wszystko trwało może godzinę.
  Przez pierwsze 4 tygodnie zbyt wielkich efektów nie było widać, natomiast teraz, po ponad 7 tygodniach od zabiegu – biust jest podniesiony i ładnie zaokrąglony – wymodelował się sam 🙂 Widzę, że nadal trwa proces podnoszenia i liftingowania.
  Myslę, że za parę miesięcy znów wlożę w niego po kilka nici aby go podnieść bardziej, ponieważ jest to biust już ponad 40 – letni i dość ciężki (miska C – D).
  Przez cały czas „dokumentowałam” proces liftingu biustu po zabiegu i po 4 i 6 tygodniach od zabiegu. Mogę udostępnić na prywatnego maila zainteresowanym Paniom 🙂 To działa:)

Zostaw Komentarz