Trwałe usunięcie tłuszczu z ud i pośladków

wpis w: Kosmetyka | 4

TRWAŁE USUNIĘCIE TŁUSZCZU Z UD I POŚLADKÓW
Zabieg polega na wstrzyknięciu medycznego preparatu niszczącego strukturę komórki tłuszczowej . Zabieg przynosi spektakularne efekty i usuwa tłuszcz na stałe. W miejscu gdzie wykonywany był zabieg tkanka tłuszczowa już nigdy się nie odbuduje. W miejscu gdzie była wykonana lipoliza nie przytyjemy już ze względu na brak możliwości napełnienia się z powrotem komórek tłuszczowych ponieważ komórki te zostały zniszczone. Metoda ta jest prawie bezinwazyjna i prawie bezbolesna jednak na życzenie zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym pół godziny wcześniej. Po zabiegu kilka minut utrzymuje się lekkie pieczeniu, po 1 godz. zwiększa się lekko obwód danej partii – ok. 1 cm, ze względu na tworzenie się oczekiwanego stanu zapalnego tkanki tłuszczowej a tym samym niszczenia struktury tłuszczu. Obrzęk znika po ok. 3-4 dniach.
Substancja jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia i nie wywołuje reakcji alergicznych.
Efekt utrzymuje się na stałe.
W zależności od oczekiwanych efektów, przygotowywana jest odpowiednia dawka preparatu. Zdarza się, ze czasami że dawka jest dzielona i podana jest w odstępach czasowych.
Pełny efekt zabiegu jest widoczny po ok. 4-5 tygodniach. W tym czasie bardzo zalecane jest picie czystej wody ok. 1,5 litra dziennie dla rozrzedzenia limy. Nie zaleca się w tym czasie jedzenia tłustych posiłków ze względu na konieczność przetwarzania tłuszczu przez własną wątrobę, gdy nie będzie tak obciążona efekty będą szybsze. Nie ma tu konieczności trzymania jakiejś specjalnej diety, ani wykonywania ćwiczeń. Proces odchudzania rusza z chwilą podania preparatu i jest stu procentowy.

Przeciwwskazania:
Choroby nerek
Choroby wątroby
Nieuregulowane choroby tarczycy
Zaburzenia krzepliwości krwi
Ciąża
Karmienie piersią
Stwardnienie rozsiane
Padaczka
Nowotwory
WZW
Choroby zakaźne
Skłonność do powstawania blizn
RZS
Choroba Hashimoto
 Comments 

4 Odpowiedzi

  1. Super efekt ! świetny zabieg ! Jestem na prawdę bardzo zadowolona.

  2. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu oraz z fachowej obsługi . jestem pozytywnie zaskoczona takim efektem. Klinika godna poleceniu

  3. Drogie Panie z czystym sumieniem polecam ta klinikie . Bylam na tym zabiegu 2 tyg temu i jestem zaskoczona efektem i obsługa 🙂

  4. Dziękuję za wykonanie tego zabiegu. Mam 12 cm mniej w obwodzie. Pozdrawiam serdecznie ! Elżbieta

Zostaw Komentarz